Loading
Header Photo

Oferta

Trudno wyobrazić sobie nowoczesny bank, szpital, hotel, restaurację, biuro, sklep czy dom niewyposażony w sprawnie działający system utrzymania odpowiedniej temperatury i czystości powietrza. Proponowane przez nas systemy klimatyzacyjne oraz wentylacyjne mogł być stosowane w każdym zarówno nowoczesnym jak i zabytkowym obiekcie.

W związku z zapotrzebowaniem na produkt najwyższej jakości, firma SANGO KLIMA proponuje usługi w zakresie projektu, dostawy, montażu oraz serwisu systemów klimatyzacji i wentylacji. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz wykonanie projektu instalacji klimatyzacyjnej i wentylacyjnej zgodnie z wszelkimi normami UE oraz wymaganiami życzeniami klienta. Nasza firma dokona instalacji nie utrudniając przy tym normalnego trybu pracy. Posiadamy własne ekipy serwisowe i montażowe, obsługujące teren całego kraju.

Oferujemy:

 • expresowe dostawy najnowszych urządzeń klimatyzacyjnych wentylacyjnych, posiadające wymagane atesty bezpieczeństwa,
 • szybki i sprawny montaż proponowanych przez nas urządzeń,
 • wykonawstwo inwestycji w całości związanej z klimatyzacją i wentylacją,
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju,
 • wykonanie projektu instalacji we wskazanym obiekcie,
 • doradztwo techniczne w zakresie doboru urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

W zakresie instalacji urządzeń klimatyzacyjnych proponujemy naszym klientom urządzenia firmy LENNOX. Produkty tej firmy to najnowszej generacji klimatyzatory oraz systemy wentylacyjne, spełniające wymogi higieny i komfortu niezależnie od warunków panujących na zewnątrz.

Wszystkie urządzenia posiadają:

 • Certyfikat Polskiego Centrum Badan i Certyfikacji,
 • Certyfikat ISO 9001,
 • Certyfikat Europejskiego Zrzeszenia Producentów Klimatyzatorów,
 • zgodności z normami Unii Europejskiej.

Wszystkie klimatyzatory LENNOX wyposażono w unikalny system podwójnej filtracji polegający na wychwyceniu i neutralizacji kurzu, zanieczyszczeń organicznych takich, jak pleśń lub pyłek kwiatowy. Filtry oczyszczające powietrze wykorzystują naturalną elektrostatyczność do wywołania wzajemnego przyciągania zanieczyszczeń. Filtry z węgla aktywowanego pomagają wyeliminować przykre zapachy, w tym również dym tytoniowy.

Urządzenia firmy LENNOX są produktem najnowszej myśli technicznej w zakresie klimatyzacji. Wysoka jakość urządzeń (co przekłada się na trzyletnią gwarancję udzielaną użytkownikowi), doskonałe parametry techniczne oraz niska cena wynikająca z krótkiej drogi między producentem a odbiorcą, czynić z firmy LENNOX interesującego dostawcę w zakresie sprzętu klimatyzacyjno wentylacyjnego.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia klimatyzacyjne oraz wentylacyjne przeznaczone do klimatyzacji małych, średnich i dużych powierzchni, zarówno indywidualnej (prywatne biura, domy), jaki zbiorowej użytecznooci (biura i budynki mieszkaniowe, sklepy, lokale usługowe, hale magazynowe …). Dostarczamy odpowiednich rozwiązań dotyczących klimatyzacji i wentylacji, spełniamy wszelkie życzenia klientów i to zarówno w kwestii parametrów, rodzaju użycia, jak i wymagań instalacyjnych. Przy wyborze klimatyzatora należy wziąć pod uwagę takie kwestie, jak: kubatura pomieszczenia, zyski cieplne, nasłnecznienie, ilość okien itp., w związku, z czym najlepiej zasięgnię rady specjalistów.

Naszym klientom proponujemy wybór spośród poniższych typów urządzeń:

KLIMATYZATORY TYPU SPLIT – lekkie i atrakcyjne urządzenia, zaprojektowane tak, by zlewał się w niezauważalny sposób z otoczeniem. Składają się z dwóch jednostek: wewnętrznej, montowanej w pomieszczeniu oraz zewnętrznej, montowanej na zewnątrz. Sterowane są pilotem na podczerwien (diody LED). Klimatyzatory typu SPLIT są dostępne również z pompą ciepła działające do – 5 oC lub w systemie cało rocznym do -20 oC. W zależności od sposobu montażu wyróżniamy Split:

 • ścienne (klasyczne parowniki wewnętrzne do zamontowania na ścianie),
 • ścienno – sufitowe (zaprojektowane do montażu nisko na ścianie lub pod sufitem),
 • kasetonowe (do montażu w mineralnych stropach podwieszanych, od strony pomieszczenia zamykane ozdobną maskownicą wyposażoną w regulowane kierownice nawiewne oraz kratkę z filtrem siatkowym wielokrotnego użytku, charakteryzuje je ultra cicha praca wentylatora);
 • kanałowe (przeznaczone do montażu w przestrzeni międzystropowej np. w suficie podwieszanym, z możliwością kanałowego rozprowadzenia obrabianego powietrza poprzez przewody wentylacyjne izolowane typu Flex).

DUO SPLIT – dwa urządzenia wewnętrzne podłączone do jednej jednostki zewnętrznej; dwa niezależne układy chłodnicze posiadające niezależne ustawienie i mogące chłodzić dwa niezależne pomieszczenia; niewielkie koszty eksploatacyjne.

3-DROŻNY MULTISPLIT – pojedynczy skraplacz obsługujący do 3 urządzeń w różnych konfiguracjach.

MULTISPLITY – systemy umożliwiające zamontowanie klimatyzacji od 2 do 18 pomieszczeń przy użyciu tylko jednego elementu zewnętrznego. Pozwala to zaoszczędzić przestrzeń i obniżyć znacznie koszty inwestycji. Urządzenie może pracować w trybie „chłodzenie” i w zależności od modelu, w trybie „grzanie/chłodzenie” równocześnie, gdyż każdy z elementów wewnętrznych pracuje niezależnie od innych.